به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ علی اوسط اکبری مقدم در حاشیه مراسم الحاق ۹ دستگاه ماشین آلات سنگین جدید به ناوگان راهداری استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: علاوه براین این تعداد دستگاه ماشین آلات، هشت دستگاه ماشین آلات سنگین دیگر شامل لودر،  بیل مکانیکی و همچنین گریدر بزودی به ناوگان راهداری استان افزوده خواهد شد.

وی عمر متوسط ناوگان راهداری استان را در حال حاضر حدود  ۲۲ سال  عنوان و بیان کرد: با وجود افزوده شدن ۹ دستگاه ماشین آلات جدید ، همچنان عمر متوسط این ماشین آلات ۲۲ سال است در حالی که برای به‌روز رسانی، باید عمر ناوگان را به زیر ۱۰ سال برسانیم.

اکبری مقدم با تأکید بر اهتمام برای به‌روز رسانی ناوگان راهداری استان گفت:  در همین راستا،  توافقنامه ای بین استانداری و سازمان راهداری حمل و نقل جاده ای کشور تنظیم می شود که براساس توافقنامه با استفاده از منابع استانی و ملی شاهد نوسازی و تجهیز هرچه سریع تر ناوگان راهداری باشیم و عمر متوسط ماشین آلات را  به زیر ۱۰ سال برسانیم.

وی خاطرنشان کرد:  ۱۷ دستگاه ماشین آلات برای حوزه راهداری استان از اعتبارات سال ۹۸  تهیه شده اند که امروز ۹ دستگاه آن به ناوگان راهداری الحاق شد و  امسال در بودجه ۹۹ نیز پیش بینی های لازم را انجام می دهیم.

امروز ۹ دستگاه ماشین آلات سنگین شامل گریدر، لودر و بیل زنجیری به ارزش ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و ملی خریداری و به تجهیزات راهداری گیلان افزوده شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: