استاندار یزد: فرمانداران باید از دادن وعده‌های ناشدنی پرهیز کنند

استاندار یزد: فرمانداران باید از دادن وعده‌های ناشدنی پرهیز کنند

استاندار یزد از فرمانداران و بخشداران استان خواست ضمن عمل به وعده‌های خود، از بیان وعده‌های ناشدنی پرهیز و تقویت ارتباط با مردم و مشارکت آن‌ها در امور را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش برنا؛ "مهران فاطمی" در نشست با فرمانداران، معاونین فرماندار و بخشداران با قدردانی از اقدامات و فعالیت های آن ها گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون کار جهادی و پر انرژی در شرایط بسیار سخت حاکم بر کشور شکل گرفت که ستون های شکل گیری این حجم از خدمات فرمانداران و مجموعه بدنه فرمانداری ها بودند.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: اگر در یک نگاه کلی و علی رغم همه انتقادات، رضایت نسبی در استان وجود دارد مدیون و مرهون تلاش ها و پیگیری های جدی معاونین، فرمانداران و بخشداران است.

استاندار یزد در ادامه خطاب به افراد حاضر در نشست، بر عمل به وعده ها، پرهیز از بیان وعده های نشدنی، تقویت ارتباط با مردم و مشارکت آن ها در امور تاکید کرد.

وی با بیان اینکه فرمانداران نباید غرق در امور روزمره شوند، خاطرنشان کرد: فرمانداران باید طرح عملیاتیِ کلان و جامعی از برنامه ها و پروژه های اولویت دار و ماندگار شهرستان را تهیه و پس از اولیت بندی، در مسیر تحقق آن ها گام بردارند.

فاطمی همچنین با اشاره به اهمیت مقوله اطلاع رسانی امور به مردم، اظهارداشت: اطلاع رسانی به موقع و درست اقدامات و فعالیت های مورد پیگیری و در حال انجام، نقش مهمی در امید آفرینی، اقناع جامعه هدف و در نهایت؛ کسب رضایت عمومی دارد.

استاندار یزد ادامه داد: یکی از اقدامات مورد توجه فرمانداران باید دیدار با اقشار مختلف مردم، گفتگو با آن ها، احصای مسائل و تبیین اقدامات و فعالیت های در حال انجام در شهرستان باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه در فعالیت های در حال انجام در شهرستان ها باید دو رکن اساسی مشهود باشد، تصریح کرد: این دو رکن عبارتند از «خیزش برای خدمت رسانی» و «جهت گیری فعالیت ها به سمت تمدن سازی نوین ایرانی_اسلامی».

استاندار یزد در ادامه به نقش تقویت تعاملات بین فرمانداران با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه در پیشبرد امور شهرستان ها اشاره و بر توجه ویژه به این مهم تاکید کرد.

فاطمی همچنین خطاب به فرمانداران گفت: برش شهرستانی سند یزد نوین با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهیه و در دستورکار قرار گیرد.

وی بر خلاقیت و نوآوری در پیشبرد امور و بهره گیری از نظرات نخبگان و گروه های مختلف مردم در اجرای امور تاکید کرد.

استاندار یزد در پایان اضافه کرد: اقتصاد مسئله اول کشور، استان ها، شهرستان ها و روستاها است و فرمانداران و مدیران استان مکلف به حمایت از کارآفرینان و توجه به موضوع اقتصاد و بازار هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار یزد

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار یزد

    اخبار برگزیده