به گزارش خبرگزاری برنا از یزد ،به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عطاالله احمدی  اظهار داشت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی متوجه شدند گروهی از قاچاقچیان قصد دارند محموله‌ای از مواد مخدر را از استان‌های جنوب شرقی به استان‌های شمالی منتقل کنند.

وی ادامه داد: ماموران اقدامات خود را جهت شناسایی و دستگیری قاچاقچیان آغاز کردند و در حین کنترل خودروهای عبوری در  ایستگاه شهید مدنی مهریز به یک‌د‌‌ستگاه تریلی هوو مشکوک شدند و خودرو را متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه راننده خودرو سعی در فریب دادن ماموران پلیس را داشت، عنوان کرد: در بازرسی از این خودرو مقدار 260 کیلوگرم تریاک و 22 کیلوگرم حشیش کشف و ضبط شد.

احمدی با اشاره به اقدامات ماموران پلیس در بازرسی این تریلی، گفت: در این راستا نیز دو قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با اشاره به اهمیت مبارزه با قاچاق به ویژه قاچاق مواد مخدر، گفت: یکی از مهمترین لازمه های مبارزه با قاچاق به ویژه قاچاق مواد مخدر، همکاری و همراهی گسترده و همه جانبه مردم با نیروی انتظامی است.