به گزارش برنا؛ غلامرضا امینی در مجمع انتخاباتی هیات قایقرانی استان یزد افزود: ظرفیت های بالقوه خوبی در سطح دانشگاه ها ، شهرداری ها و نیز در بخش خصوصی و نهادها و اداره های دولتی وجود دارد که باید از تمام آنها برای توسعه قایقرانی استفاده کرد.

وی ادامه داد: بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود در عمل نقش مهمی برای گسترش این رشته و کسب افتخار و مدال در رقابت های برون مرزی و ارتقای این رشته مهم دارد که باید همواره مورد عنایت خاص قرار گیرد.

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: رشته قایقرانی در سطح کشور دارای ظرفیت و علاقمندان بسیار زیادی است که توسعه آن بصورت جدی جزو برنامه های فدراسیون است و تا تحقق اهداف پیگیری می شود.

امینی گفت: فدراسیون قایقرانی در قالب سه فدراسیون جهانی فعالیت دارد و در مجموع از رشته‌های مهم و پر مدال ورزشی کشور محسوب می شود و با حمایت کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در مسابقات مختلف حضور دارد.

این مسئول گفت: در بازی‌های آسیایی اینچئون رشته قایقرانی از رشته های پرمدال بود و در اکثر رقابت ها از پرتعدادترین کاروان‌های ورزشی کشورمان بوده ایم که همین روند برای کسب افتخارها ادامه خواهد داشت.

امینی گفت: شناسایی ظرفیت ها و استعدادها همراه با برنامه ریزی برای شناسایی افراد مستعد و علاقمند برای حضور در اردوهای مختلف و کسب افتخار برای کشور در مسابقات معتبر با جدیت انجام می گیرد.

در مجمع انتخاباتی هیات قایقرانی استان یزد محمود بهرامی و سعید عدالت نیا کاندیدای تصدی پست ریاست هیات قایقرانی استان بودند که پس از رای گیری بهرامی با کسب 15 رای از 15 آراء ماخوذه برای چهار سال به عنوان سکاندار این هیات انتخاب شد.