مزایده ۲۵۹ سازمان اموال تملیکی برگزار می شود

مزایده ۲۵۹ سازمان اموال تملیکی برگزار می شود

معاون اموال منقول سازمان اموال تملیکی از فروش ماشین آلات خطوط تولید و صنعتی در مزایده شماره ۲۵۹ این سازمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا، سعید غلامی گفت: در راستای تسریع در تعیین تکلیف کالا‌های در اختیار سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی و عرضه این کالا‌ها در سایت شفاف و رقابتی، سازمان هر ماه مزایده‌های الکترونیکی خود را در بستر سامانه تدارکات دولت (ستاد) برگزار می‌کند.

او افزود: فرایند مزایده ۲۵۹ سازمان هم با مشارکت مطلوب تمامی استان‌ها در دست اجراست و از ۱۹ مردادماه بازدید متقاضیان و عموم مردم از انبار‌های سازمان در سراسر کشور آغاز شده که تا ۲۶ مرداد مردادماه ادامه خواهد داشت. در روز ۳۰ مرداد برندگان نهایی مشارکت در مزایده ۲۵۹ سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اعلام خواهد شد.

آقای غلامی با بیان اینکه در این مرحله از مزایده، کالا‌های گوناگون و متفاوتی ازجمله ماشین‌آلات خط تولید، ماشین‌آلات صنعتی، انواع خودرو‌های سواری و مواد شیمیایی مورد نیاز بخش تولید عرضه می‌شود، گفت: برای نمونه می‌شود به ۳ هزار کولر عرضه‌شده در استان خوزستان و بیش‌از ۱۵۰۰ تن ام دی اف در آذربایجان غربی و ۲۵۳ نگله تجهیزات پزشکی در استان گیلان اشاره کرد.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی به آدرس tamliki.ir یا سایت ستاد، سامانه تدارکات دولت، مراجعه کنند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اقتصادی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اقتصادی

    اخبار برگزیده