به گزارش خبرگزاری برنا، همایش نكوداشت آیت الله محمد محمدی گیلانی با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری، بختیاری وزیر دادگستری، حجت الاسلام و المسلمین نیری معاون اول دیوان عالی كشور، حجت الاسلام و المسلمین رییسی معاون امور قوه قضائیه، آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان، مهدی سعادتی استاندار گیلان و جمع كثیری از مسئولین و مدیران كشوری و استانی در زیباكنار بندرانزلی آغاز شد.

در ابتدای این همایش منصور ایمانی دبیر همایش و مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با قرائت پیام سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز كرد.

در قسمتی از این پیام آمده است؛ از كسی سخن می گوییم كه نامش با قضاوت و عدالت گره خورده و در این میدان از عقلان گوی سبقت ربوده است. این بزرگوار كه نشان قضاوت را به عدالت آراسته و برای اقامه عدل برخاسته و این امر نه تنها به خواستن بلكه نیازمند دانستن است.

در بخش دیگری از این پیام آمده است؛ آیت الله محمدی گیلانی غایت عدل را به نمایش گذاشته و آنچه داشت در طبق اخلاص گذاشت و اخلاص ایشان آن‌چنان در نظر همه خوبان نمایان است كه در اوج مشغله و قضاوت نیز با اشتیاق درس و تدریس را كنار نگذاشته و به تالیف آثار بزرگی پرداخته است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: