به گزارش سرویس ورزشی برنا، آندره زورزی اسطوره صاحب نام والیبال ایتالیا و جهان که دوشنبه هفته گذشته برای تماشای دیدارهای پایانی لیگ برتر والیبال ایران وارد تهران شده است، صبح امروز با حضور در محل کمپ تیم های ملی وزنه برداری به مدت 2 ساعت از ملی پوشان وزنه برداری عکس و گزارش تهیه کرد.

زورزی که گزارشگر و تحلیل گر اختصاصی فدراسیون جهانی والیبال به شمار می رود، در مدت اقامت دو هفته ای خود در ایران قصد دارد ضمن آشنایی بیشتر با والیبال ایران، گزارشی از روند آماده سازی ورزشکاران المپیکی ایران در رشته هایی که شانس بیشتری برای کسب مدال دارند تهیه کند.

دارنده مدال نقره المپیک 1996 آتلانتا به همین منظور در محل کمپ تیم های ملی وزنه برداری حاضر شد و ضمن تصویربرداری از نحوه تمرینات ملی پوشان، با برخی از آنها درباره افتخاراتی که به دست آورده اند و همینطور اهداف و برنامه های آتی شان صحبت کرد.

آندره زورزی که طی سالهای 1990 تا 1994، 6 بار همراه با تیم ملی ایتالیا عناوین قهرمانی جهان و لیگ جهانی والیبال را به دست آورده است، در پایان تمرینات تیم ملی، از وزنه برداران ایرانی به عنوان ورزشکارانی قدرتمند و مصمم نام برد و آرزو کرد تیم ملی وزنه برداری ایران بتواند در المپیک 2012 لندن به مدال های خوشرنگی دست پیدا کند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: