به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکراله سلمان زاده امروز دوشنبه(دوازدهم شهریور ماه جاری) با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته 40 مورد جدید مثبت قطعی ابتلا به کووید-۱۹ گزارش شده، اظهار کرد: از این تعداد 20 نفر مربوط به آبادان، 13 نفر از خرمشهر و هفت بیمار نیز از شادگان هستند.

او گفت: از این 40 مورد مثبت جدید 38 نفر به صورت درمان سرپایی تشخیص داده شدند که شامل 18 نفر از آبادان، 13 نفر از خرمشهر و هفت بیمار از شادگان می شوند و دو بیمار از آبادان نیز با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه متاسفانه طی شبانه روز گذشته دو مورد فوتی از آبادان داشتیم، افزود: طی روز گذشته 16 نفر بستری و 16 نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده‌اند و در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان به 72 نفر رسیده است.
 
در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشگاه که مربوط به روز یکشنبه(یازدهم شهریور ماه 1400) می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی 29 مورد جدید در 24 ساعت قبل از آن و 76 موارد مثبت کل بستری ها است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود که همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: