به گزارش گروه شبکه های اجتماعی خبرگزاری برنا، صبح دیروز مراسم ترحیم مادر همسر دکتر روحانی در مسجد نور تهران و با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولان نظام برگزار شد.

حضور ساده رییس جمهوری و استقبال و بدرقه شخص دکتر روحانی از میهمانان بقدری توجه ها را به خود جلب کرده که بسیاری از حاضران در این مراسم شرح صفا و صمیمیت برنامه را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند. یکی از این افراد نوشته است:

امروز توفیق حضور در مراسم ختم مادر همسر گرامی رئیس جمهور محترم در مسجد نور به دست آمد. شاید تا از نزدیک به چشم خودم مشاهده نمی‌کردم، هرگز باورم نمیشد که یک مراسم میتواند اینقدر ساده و به دور از تکلفات رایج باشد.

اولین مراسم ختمی بود که نه تنها هیچ تاج گل مرسومی، بلکه حتی یک شاخه گل هم رخ نمی‌نمود. هیچ پلاکارد و یا دیوارکوبی نصب نشده بود. هیچ تصویر و شمع و... تدارک ندیده بودند.

و کل پذیرایی ساده مراسم: آب و آب‌پرتقال معمولی و دوسینی خرما و حلوا بود.

و واقعا با تمام مراسمی از این قبیل که دیده بودم متفاوت بود. شاید اگر اقدامات امنیتی که لازمه نبود، هیچگاه کسی متوجه نمیشد که صاحب عزای این مجلس ساده، همسر رییس جمهوری این سرزمین است...

و ای کاش وجدان خفته دلواپسان این حقایق را میدیدکه قول و فعل رئیس جمهور یکیست... همان رییس جمهوری که بارهابه اشرافیگری متهم شده است... امروز به عینه دیدم که هنوز می‌توان به ایجاد یک جامعه سالم و عدالت محور و اگر خدا بخواهد و بندگانش اجازت فرمایند!! و دلواپس توهمات خود نشوند آرمانی دست یازند. انشاله 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: