به گزارش خبرنگار برنا، مجموعه نمایشی «صبح آخرین روز» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی از شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو به روی آنتن می‌رود.

مجموعه نمایشی «صبح آخرین روز» با موضوع داستان زندگی شهید شهریاری در ۳۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای در صدا و سیمای مرکز زنجان به سفارش مرکز سیمای استان‌ها و با مشارکت سازمان انرژی اتمی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح و استانداری زندان تولید شده است.

داستان این مجموعه نمایشی از صبح روز ترور شهید شهریاری آغاز شده و به گذشته برمی‌گردد و ۴۶ سال زندگی او را روایت می‌کند.

شهید دکتر مجید شهریاری، استاد دانشگاه شهید بهشتی و از دانشمندان هسته‌ای ایران بود که در سال ۱۳۴۵ در زنجان متولد شد و در هشتم آذر ۱۳۸۹ توسط رژیم صهیونیستی و با همکاری اطلاعاتی منافقین در یک عملیات تروریستی به شهادت رسید.

از بازیگران این مجموعه نمایشی می‌توان به: کاوه خداشناس، سپیده خداوردی، زهرا سعیدی، شهرام عبدلی، مهران رجبی، افسانه ناصری، سیروس همتی، میرطاهر مظلومی، حسن اسدی، پریسا گلدوست، مهدی علیپور و اردشیر رستمی اشاره کرد. همچنین از بازیگران توانمند زنجانی نیز در این مجموعه نمایشی پربازیگر که نزدیک به ۴۰۰ نفر بازیگر دارد استفاده شده است. در این مجموعه نمایشی اردشیر رستمی پدر شهید شهریاری، شهرام عبدلی دایی شهید، سیروس همتی برادر شهید و مهران رجبی در نقش مش باقر پدربزرگ شهید شهریاری را بازی می‌کنند.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: