به گزارش برنا، فینال رقابت های تنیس جام حذفی تنیس باشگاهها و‌ دسته جات آزاد‌ کشور بانوان در زمین های مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد و در پایان نماینده هرمزگان توانست با عبور از سد حریف خود عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد.

در نخستین دیدار انفرادی مهتا خانلو از تیم آکادمی تنیس هرمزگان موفق شد با نتیجه 2 بر صفر مقابل رومینا زینالی از تیم خانه دان (الف) به برتری برسد و در دومین دیدار نیز درسا چراغی از تیم آکادمی تنیس احمدوند با تکرار همین نتیجه مقابل ماندگار به پیروزی دست یافت تا این مسابقه در نهایت به سود نماینده هرمزگان به پایان برسد.

به این ترتیب تیم آکادمی تنیس هرمزگان در جایگاه نخست ایستاد، خانه دان (الف) در جایگاه دوم ایستاد و تیم های k2 (الف) و پایا چوب تبریز مشترکا سوم شدند.

در حاشیه برگزاری این دیدار ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان، داوود عزیزی رئیس فدراسیون، فرزین ضیا آذری دبیر فدراسیون، مهرافزا منوچهری نائب رئیس فدراسیون در امور بانوان، عزیز الله فرضی پور سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، عبدالنبی شرفی رئیس هیات تنیس کیش، محمد جاسم پور، کتاب فروش، سادات نجفی رئیس جامعه بازاریان و بازرگانان کیش، ابوالحسنی حضور داشتند.

در این دوره از رقابت ها بیش از 200 شرکت کننده از استان های آذربایجان شرقی، البرز، اصفهان، تهران‌، خراسان رضوی، خراسان شمالی، فارس، کرمان، مازندران، هرمزگان، همدان، یزد و جزیره کیش حضور داشتند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: