محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به صعود 3 تیم از 4 تیم از ایران به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این اتفاق، اتفاق خوبی برای فوتبال ما در سطح آسیا محسوب می شود و باید آن را به فال نیک گرفت.

مدافع اسبق پرسپولیس درخصوص عملکرد تیم گل‌محمدی در این رقابت‌ها تصریح کرد: باید یک تبریک جانانه به همه اعضای تیم و باشگاه پرسپولیس داشته باشم. در حالی که کارشان در هند بسیار سخت بود اما با اقتدار و با نتایج خوب موفق شدند با 15 امتیاز صعود قاطعانه ای را داشته باشند و قدرت خود را به رخ آسیا بکشند. البته باید یک تبریک ویژه هم به کادر مدیریتی باشگاه به خصوص آقای سمیعی بگویم که در این مدت برخلاف خیلی از مدیران فوتبالی به جای مصاحبه و حضور در رسانه ها در سکوت خبری برای پرسپولیس تلاش کرد و شکوری نیز در پست جدیدش در پرسپولیس به تیم و باشگاه کمک زیادی داشت.

نصرتی درخصوص شرایط فنی پرسپولیس در 6 بازی اخیرش در لیگ قهرمانان گفت: پرسپولیس در این دیدارها نشان داد به اوج درک متقابل بین بازیکنان و نیمکت رسیده و کادر فنی این تیم در راس آن یحیی به خوبی توانسته است تاکتیک های مورد نظرش را به تیم القا کند، به طوری که اگر زمانی مهره های این تیم هم جا به جا می شدند، این موضوع خللی در روند مثبت تیم ایجاد نمی کرد.

مدافع اسبق پرسپولیس ضمن تمجید از ساختار دفاعی خوب این تیم در لیگ قهرمانان آسیا به خبرنگار برنا گفت: در مجموع خط دفاعی پرسپولیس در این رقابت ها نمره خوبی را دریافت کرد. سیدجلال حسینی با توجه به شرایط سنی اش بهترین نمایش را برای پرسپولیس داشت و امیری با از خود گذشتگی و فداکاری در پستی غیرتخصصی به میدان رفت و الحق هم بهترین عملکرد ممکن را از خود ارائه داد. ضمن اینکه بقیه مدافعان از جمله کمال، سیامک، کنعانی و .... هم روند کم اشتباهی را داشتند. در این میان نباید از وضعیت لک هم به سادگی گذشت که شرایط و آرامش خوبی را در درون دروازه پرسپولیس ایجاد کرده است.

نصرتی که سابقه بازی در تراکتور را در کارنامه فوتبالی اش دارد، درخصوص صعود این تیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیاعنوان کرد: از اینکه شرایط فراهم شد تا تراکتور هم به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کند خیلی خوشحالم و به رسول خطیبی، تیم و هواداران پرشورش تبریک می گویم. این تیم هم شایستگی حضور در این مرحله را داشت و حالا اتفاق خوب و مهمی را تجربه می کند. همه بازیکنان این تیم در این بازی ها خوب بودند اما به اعتقادم کلین‌شیت‌هایی که محمدرضا اخباری در این تورنمنت داشت نقش زیادی در صعود تراکتور به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را ایفا کرد.

مدافع اسبق تیم ملی در پایان درخصوص پیش بینی اش از آینده این تیم‌ها و اینکه آیا امسال هم تیمی از ایران می‌تواند به فینال لیگ قهرمانان صعود کند به خبرنگار برنا گفت: به نظر من پرسپولیس امسال هم مدعی اصلی قهرمانی است. کیفیت فوتبالی این تیم از یک سو و تجربه ای که در دو سه سال اخیر در لیگ قهرمانان آسیا برای این تیم ایجاد شده از سوی دیگر می تواند به این تیم کمک کند که امسال نیز به فینال برسد. پرسپولیس در حال حاضر به باور قهرمانی در آسیا رسیده و در این فصل هم می تواند یک پای فینال لیگ قهرمانان آسیا باشد. 4/5

خبرنگار: سمیه قدیری

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: