مهدی دادرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره انتخاب دکتر حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: از فاکتورهای دکتر سجادی برای انتخاب به عنوان وزیر ورزش و جوانان، ورزشی بودن است. ایشان ورزشکار بوده و سابقه مدیریت اجرایی هم دارد اما تنها این نمی تواند باعث شود که فردی به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شود. باید کارنامه آقای سجادی و رزومه او بررسی شود و اگر ایشان واجد شرایط برای انتخاب به عنوان وزیر ورزش و جوانان بودند خوشحال می شویم فردی از خانواده ورزش به عنوان وزیر ورزش و جوانان در راس کار قرار بگیرد.

مدیرعامل اسبق باشگاه پیکان افزود: یکی از ویژگی های مهم وزیر ورزش و جوانان این است که او باید عدالت محور باشد. وزیر ورزش و جوانان برای سر و سامان دادن به اوضاع ورزش کشور باید در وهله اول انتخاب های درستی برای ریاست فدراسیون ها داشته باشد نه اینکه روسای فدراسیون ها با لابی گری و سفارش انتخاب شوند.

دادرس گفت: سجادی سابقه مدیریت داشته و باید کارنامه او بررسی شود. وزارت ورزش وزارتخانه مهمی است و باید بهترین انتخاب برای این وزارتخانه انجام شود. امیدوارم دکتر سجادی در صورت گرفتن رای اعتماد از مجلس در وزارت ورزش و جوانان موفق باشد تا ما هم بتوانیم پز مدیران ورزشی را بدهیم. 3

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: