به گزارش برنا، دکتر سید حمید سجادی در حاشیه تجدید میثاق جامعه ورزش و جوانان با آرمان‌های امام راحل با تبریک فرا رسیدن روز ملی تربیت بدنی و ورزش گفت: ستاد برگزاری این هفته چندی پیش در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد که یکی از برنامه‌های ارزشمند این ستاد حضور جامعه ورزش و جوانان روز قبل از آغاز هفته تربیت بدنی در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی بود.

او با بیان اینکه همواره جامعه ورزش در تمام عرصه ها اثرگذار بوده گفت: هدف این برنامه این است که بگوییم جامعه ورزش و جوانان و همچنان پای آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی ایستاده اند.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در خصوص برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: در طول این هفته رویکرد کلی ما توسعه ورزش همگانی و احیای این بخش از ورزش در دوران پسا کرونا است.

سجادی تصریح کرد: نزدیک به دو سال است که به دلیل شیوع ویروس کرونا ورزش آسیب دیده و مردم با ورزش فاصله گرفته اند اما با همه فراز و فرودها و به لطف برنامه‌ریزی‌ها برای واکسیناسیون، شرایط رو به بهبود است و امیدواریم با برنامه های مختلف ورزشی وظایف خود را در قبال مردم انجام دهیم و مردم بتوانند به زندگی عادی خود برگردند.

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: این پیام را به مردم در هفته تربیت بدنی می دهیم که ورزش همچنان زنده و موتور تولید عزت و امید کشور خواهد بود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: