تیم ملی بسکتبال زنان ایران 16 آبان ماه رقابت خود را در قهرمانی آسیا آغاز می‌کند. ملی‌پوشان در این مسابقات با لبنان و سوریه هم‌گروه هستند و در گروه دوم هم تیم‌های قزاقستان، سوریه و اندونزی حضور دارند. از هر گروه  دو تیم به نیمه نهایی صعود می‌کنند و در نهایت تیم قهرمان به دسته اول آسیا صعود خواهد کرد.

سارا اعتماد، عضو تیم ‌ملی بسکتبال، درباره آخرین وضعیت تیم برای حضور در مسابقات پیش‌رو در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: از مرداد ماه اردوهای تیم ‌ملی شروع شده که این چهارمین و در واقع آخرین مرحله اردوی تیم در ایران است. خوشبختانه در مقایسه با اردوهای نخست الان تیم وضعیت مطلوبی پیدا کرده و می‌توانم بگویم که هم فدراسیون و هم کادر فنی زحمت زیادی کشیدند تا بعد از مدت‌ها تعطیلی دوباره بسکتبال بانوان در سطح ملی فعالیت‌های خود را از سر بگیرد. 

اعتماد درخصوص برگزاری دو بازی دوستانه با تیم‌های ترکیه‌ای گفت: ترکیه لیگ قوی در بخش بسکتبال بانوان دارد و به نظرم فرصت خیلی خوبی‌ است و امیدوارم بتوانیم‌ نهایت استفاده را ببریم چون تیم ‌ملی پنج نفره بانوان در کل مسابقات برون مرزی زیادی نداشته تقریبا کم تجربه است بنابراین انجام چنین بازی‌های تدارکاتی قطعا به تیم کمک زیادی می‌کند. 

او در پایان با اشاره به رقابت‌های لیگ افزود: چند هفته‌ای است که که بازی‌های سوپرلیگ کشورمان هم آغاز به کار کرده این مسئله هم بی تاثیر در روند آماده سازی تیم ‌ملی نبوده، خوشبختانه لیگ هم شرایط نرمالی دارد. امسال در کنار تیم اکسون هستم بازی خوبی داشتیم تا به امروز هدف‌مان هم انجام بازیهای خوب و گرفتن نتایج مطلوب است که امیدوارم تا پایان فصل همه این اهداف به خوبی محقق شود.

انتهای پیام/ 3

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: