به گزارش برنا، مسابقات ورود به اردوی تیم‌ملی تکواندو به منظور حضور در بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ – چین، روز شنبه – ششم آذرماه در خانه تکواندو برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها با حضور نفرات اول و دوم مسابقات آزاد کشوری و منتخبین کادرفنی، مدال آوران طلایی دهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا، مدال آوران طلایی سی‌ویکمین دوره مسابقات جام فجر، فینالیست‌های سومین دوره مسابقات آزاد آسیا، مدال آوران مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ -  لبنان و مدال آوران بازی های المپیک جوانان ۲۰۱۸ - آرژانتین برگزار می‌شود.

آرش فرهادیان با اشاره به این مسابقات گفت: براساس شرایط اعلام شده ۵۹ تکواندوکار مجوز حضور در این رقابت‌ها را داشتند؛ طبق هماهنگی صورت گرفته با سرمربی تیم‌ملی تکواندو، سروش احمدی که با توجه به شرایط ویژه‌ پزشکی نمی‌توانست در آزاد کشوری شرکت کند و عرفان ناظمی بر اساس مدال نقره‌ای که در بازی‌های المپیک تیمی آزمایشی کسب کرده بود نیز جواز حضور در مسابقات ورود به اردوی تیم‌ملی را بدست آوردند.

آرش فرهادیان با اشاره به این مسابقات گفت: براساس شرایط اعلام شده ۵۹ تکواندوکار مجوز حضور در این رقابت‌ها را داشتند؛ طبق هماهنگی صورت گرفته با سرمربی تیم‌ملی تکواندو، سروش احمدی که با توجه به شرایط ویژه‌ پزشکی نمی‌توانست در مسابقات آزاد کشوری شرکت کند و عرفان ناظمی هم بر اساس مدال نقره‌ای که در بازی‌های المپیک تیمی آزمایشی کسب کرده بود نیز جواز حضور در مسابقات ورود به اردوی تیم‌ملی را بدست آوردند.

وی افزود: تکواندوکارانی که جواز حضور در مسابقات ورود به اردوی تیم ملی را دارند برای تغییر وزن در این رقابت‌ها باید با کادرفنی هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

رییس سازمان تیم های ملی در پایان گفت: انشالله شنبه نفرات راه یافته به اردوی تیم‌ملی مشخص می‌شوند و بلافاصله پس از آن تمرینات تیم ملی آغاز خواهد شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: