به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛هادی زارع‌پور در نشست ستاد استانی کرونا استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص وضعیت امتحانات پایان سال مدارس استان اظهار کرد: دستورالعمل وزارتی در خصوص برگزاری امتحانات برای کلیه مقاطع در اول اردیبهشت ماه امسال ارسال شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این دستورالعمل با نظر ستاد ملی کرونا بوده به این ترتیب که در دوره ابتدایی پایه‌های اول و دوم اگر وضعیت مناطق آبی باشد به صورت حضوری و در وضعیت زرد و نارنجی و قرمز به صورت غیر حضوری خواهد بود.

این مسئول ادامه داد: پایه‌های سوم و پنجم هم به صورت غیرحضوری و پایه ششم اگر وضعیت آبی باشد به صورت حضوری و در غیر این صورت در وضعیت‌های زرد نارنجی و قرمز به صورت غیر حضوری است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایه دهم و یازدهم غیر حضوری و معلمان باید از آزمون‌های برخط و شفاهی و سایر آزمون های غیر حضوری استفاده کنند.

وی افزود: پایه نهم و دوازدهم آزمون‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود چون پایه نهم در پایه دهم اثرگذار بوده و پایه دوازدهم نیز در کنکور اثر دارد و به همین خاطر امتحانات این دو پایه همگی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

این مسئول به تاریخ برگزاری امتحانات در استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: امتحانات از ۲۷ اردیبهشت‌ماه امسال آغاز و تا ۲۴ خرداد ادامه خواهد داشت.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: