به گزارش خبرگزاری برنا؛ ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: امروز 11 شهریور ماه تردد در محورهای کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

وی با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است، از بروز ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر ‌رفت و برگشت‌ محدوده های پارک جنگلی آمل و نارنجستان خبر داد.

محرابی‌نیا از بروز ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده گلشهر و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک خبر داد.

* آزادراه کرج-قزوین و بالعکس از ساعت 23 امشب مسدود می‌شود

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: آزادراه کرج-قزوین و بالعکس در محدوده گلشهر در استان البرز امروز 11 شهریور 99، از ساعت 23 تا 4 صبح روز بعد، به‌ دلیل اجرای عملیات جمع آوری پل عابر پیاده در کیلومتر 30 تا 31، مسدود است و تردد از مسیر قزوین به کرج از خروجی فاز 4 مهرشهر به داخل شهر کرج و تردد مسیر کرج - قزوین از خروجی گلشهر به داخل شهر کرج انجام می‌‌شود.

وی بیان کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌ کرج-‌تهران، آزادراه قزوین-کرج و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.

محرابی‌نیا تصریح کرد‌: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد‌ 2233 دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 26.6 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 11.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: