به گزارش برنا؛ نشست هم‌افزایی توسعه ورزش بانوان روستایی و عشایر با حضور دکتر مهین فرهادی زاد معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، دکتر امیری خراسانی رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی، حجتی مدیرکل دفتر توسعه ورزش روستایی، زهرا سادات موسوی مدیر کل دفتر هماهنگی امور بانوان، ماندانا رسولی مدیرکل دفتر بین الملل، پروین کرملو سرپرست دفتر هماهنگی امور بانوان و پسندیده معاون دفتر توسعه ورزش روستایی برگزار شد.

دکتر امیری خراسانی در اینباره گفت: در این نشست به طور کلی پیرامون ورزش بانوان در مناطق روستایی و عشایری و همچنین طرح های تندرستی و سلامتی بانوان این مناطق بحث و گفت‌و‌گو شد.

وی افزود: همچنین امسال طرح سنجش قامتی زنان روستایی و عشایر با بهبود نقاط قوت و کاهش نقاط ضعف با قدرت بیشتری از سوی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی انجام خواهد شد.

رییس فدراسیون ادامه داد: در صورت کم شدن شیوع ویروس منحوس کرونا و رسیدن به شرایط نسبتا ایده آل، و دریافت مجوز های لازم، قطعا امسال جشنواره “دا” نیز تقویت شده و با برنامه های متنوع تر برگزار خواهد شد.

دکتر امیری خراسانی در پایان خبر داد: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته در معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان مقرر گردید در سال جاری المپیاد ورزش دختران روستایی و عشایری در صورت کسب مجوز‌های ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش در مناطق روستایی و عشایری برگزار خواهد شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: