به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، حسن گنجی در بازدید از روند اجرای پروژه های عمرانی در وادی رحمت به همراه مدیرعامل سازمان آرامستان ها انجام یافت، گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و تاثیر آن بر درآمد شهرداری ها و لزوم حمایت از شرکت‌های وابسته برای حفظ منابع مالی در تامین حقوق پرسنل و حمایت از تولیدات شرکت‌های وابسته به شهرداری‌ها در سال جهش تولید در راستای اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری می باشد.

گنجی از روند اجرای عملیات کف سازی و ساماندهی بلوکهای جدید و احداث کانال و خیابانهای اصلی و فرعی در جهت توسعه وادی رحمت سازمان آرمستانهای شهرداری کلانشهر تبریز بازدید کرد.

او ضمن اشاره به نصب بیش از ۴۰۰۰ قطعه باکس قبر بتنی از آغاز سال تاکنون و همچنین احداث چندین خیابان اصلی و فرعی فاز ۲ وادی رحمت و احداث کانال دفع آبهای سطحی  و خاکبرداری، کف سازی و ساماندهی بلوکهای ۱۱۲، ۱۱۳، ۵۷، ۶۵ و بلوکهای شهدا و مدفعان سلامت، بر تسریع در روند اجرای عملیات عمرانی فوق الذکر تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان به رعایت حداکثری استانداردهای تولید و عمرانی و ایمنی توسط ناظرین و کارشناسان شرکت تاکید کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: