به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، میثم ناعمی با بیان این مطلب اظهار کرد: مجموعه موشن کمیک های «حکایت انگشتر» روایت های کوتاهی از سرگذشت انگشتر حاج قاسم سلیمانی است که توسط حوزه هنری آذربایجان شرقی تهیه و تدوین شده است؛ این موشن کمیک ها، همزمان با سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی از کانال های مجازی حوزه هنری استان (تلگرام، اینستاگرام و آپارات) و همچنین کانال های پرمخاطب کشوری منتشر می شود.

دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی حوزه هنری آذربایجان شرقی در ادامه اظهار کرد: این مجموعه شامل 8 موشن کمیک با عناوین «عکس یادگاری»، «انتظار»، «دلجویی»، «قاری قرآن»، «آرشیدا و زینب» و «بابای مهربانم» از هشتم تا پانزدهم دی ماه در فضای مجازی منتشر می شود.

وی افزود: موشن کمیک یک تکنیک نوظهور انیمیشنی، از تلفیق و ترکیب تصویرسازی کتاب‌های کمیک و هنر پویانمایی است. قاب‌های مختلف با سبک کمیک، با استفاده از جلوه‌های صوتی و انیمیشن که به آن اضافه می‌شود گسترش پیدا کرده و داستانی را روایت می‌کنند.

گفتنی است، این ویژه برنامه ها در صفحات مجازی حوزه هنری آذربایجان‌شرقی در اینستاگرام، تلگرام و آپارات به نشانی @hhtabriz و تارنمای حوزه هنری استان به نشانی www.artabriz.ir به نمایش گذاشته می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: