به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی،رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجانشرقی در مراسم افتتاح دفتر این تعاونی اظهار داشت: فراهم کردن زمینه فعالیت برای شرکت های تعاونی توسعه و عمران و تجمیع سرمایه های خرد و هدایت صحیح و شفاف این منابع در انجام امور اقتصادی موجب علاقه مندی و ترغیب مردم  برای مشارکت در این فعالیت ها  و  زمینه ساز رشد و رونق اقتصادی خواهد شد.

وی شبستر را شهرستانی با فرهنگ و تاثیر گذار در امور اجتماعی، و اقتصادی عنوان کرد و خاطرنشان نمود: ظرفیت های بسیاری در شهرستان وجود دارد که می توان طبق قانون به شرکت های تعاونی توسعه و عمران واگذار کرد.

فرماندار شبستر نیز در مراسم افتتاح دفتر شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان شبستر اظهار داشت: با عنایت خداوند و تلاش و همکاری مدیران این شرکت تعاونی امیدواریم در مسیر رونق اقتصادی منطقه گام های مثمر ثمر برداشته شود.

عبدالهی فرماندار شبستر تأکید کرد: باید زمینه و ظرفیت های سرمایه گذاری شهرستان مانند معادن، جاده سازی ها و پروژه های عمرانی شناسایی شده و این شرکت تعاونی با سرمایه گذاری در طرح ها سود حاصل از این پروژه ها با اولویت نصیب اهالی خود شهرستان شبستر شود.

شبستر – علیرضا خوش نیت

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: