به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، بدر شکوهی در جلسه نظارت بر پروتکل های بهداشتی اظهار کرد: تثبیت وضعیت بیماری کرونا دغدغه همه مسوولان است که ارتباط تنگاتنگی با همکاری و همراهی مردم دارد.

وی ادامه داد: در این زمینه رسانه‌ها نقش به سزایی در راستای همراه کردن مردم برای رعایت بیشتر شیوه نامه های بهداشتی و عدم عادی انگاری دارند.

شکوهی با بیان اینکه مدافعان سلامت ایثارگرانه و مجاهدانه برای تامین و تضمین سلامت مردم با شایستگی تمام تلاش کرده اند، گفت: متاسفانه در افکار عمومی عادی انگاری اتفاق افتاده که این خطر بسیار بزرگی است و باید برای جلوگیری از این موضوع برنامه ریزی کرد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: نباید برای تضمین سلامت مردم خسته شد و ضروری است مراقبت ها و نظارت ها با توجه به شرایط موجود تشدید شود.

وی ادامه داد: با وجود محدودیت ها و مسایل و مشکلات اقتصادی و معیشتی در مقایسه با کشورهای غربی نوع مواجهه با ویروس با وجود تمام نارسایی ها در کشور ما به خوبی مدیریت شده و مردم نیز همراهی خوبی داشته اند.

شکوهی افزود: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا در شرایط نارنجی و قرمز تجمع بیش از ۱۵ نفر ممنوع است ولی متاسفانه برخی افراد این موضوع را نادیده می‌گیرند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: