به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی در این دیدار با قدردانی از صبر و استقامت همسر و خانواده شهید بیرام‌زاده، گفت: زبان از بیان عظمت کار شهدا و خانواده‌های آنها قاصر است و خداوند بالاترین مقام و منزلت را نصیب این عزیزان کرده است

وی افزود: پدران و مادران شهدا عزیزترین سرمایه‌های خود را در راه اسلام و انقلاب نثار کرده‌اند و بدون تردید ملت ایران قدر این ایثار و ازخودگذشتگی خانواده‌های شهدا را می‌داند.

پورمحمدی با بیان اینکه امنیت، آرامش و اقتدار امروز کشور مرهون فداکاری شهدا و ایثارگران است، گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه‌ای همگانی است.

فرزند شهید بیرام‌زاده هم در این دیدار به بیان برخی از مسائل و مشکلات جامعه و دغدغه‌های جامعه ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا پرداخت.

استاندار آذربایجان شرقی در پایان این دیدار با اهدای لوح سپاس از صبر، استقامت و فداکاری همسر گرامی شهید بیرام‌زاده قدردانی کرد.

شهید حسین بیرام‌زاده در دی ماه 1361 پس از اینکه به اسارت گروهک‌های معاند درآمده بود، زیر شکنجه و آزار این کوردلان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: