به گزارش خبرنگار  خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی،سید صمد حسینی اظهار داشت: پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تبریز به پشتوانه بیش از ۷ دهه پیشینه موثر دانشگاه تبریز در زمینه آموزش و پژوهش با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از بین داوطلبان داخلی و خارجی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی ناپیوسته دانشجو جذب می کند.

وی افزود: جذب دانشجو برای مقطع کارشناسی ارشد از طریق بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و برای مقطع دکتری از طریق برگزاری آزمون اختصاصی با نظارت سازمان سنجش و سوابق آموزشی و پژوهشی برای رشته های مختلف علوم انسانی، فنی مهندسی، علوم پایه صورت می‌پذیرد.

رییس پردیس های دانشگاه تبریز خاطرنشان کرد: این جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در ۳۱ رشته تحصیلی و در مقطع دکتری تخصصی نیز در ۲۵ رشته تحصیلی خواهد بود.

 حسینی تصریح کرد: محتوای آموزشی برنامه های پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تبریز کمافی السابق مطابق با محتوای برنامه و نظام آموزشی دانشگاه تبریز خواهد بود.

وی تاکید کرد: طول مدت دوران تحصیل برای مقطع کارشناسی ارشد حداقل ۲ و حداکثر ۳ سال تحصیلی و برای مقطع دکتری تخصصی نیز حداقل ۳ و حداکثر ۴ سال خواهد بود.

رییس پردیس های دانشگاه تبریز در پایان گفت: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت نام می‌توانند به وبسایت www.arasp.tabrizu.ac.ir مراجعه نمایند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: