به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، بهمن عبدی با اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات با هدف توسعه ورزش همگانی و رقابت سالم میان نوجوانان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و سازمان بسیج شهرداری تبریز برگزار می‌شود.

او ادامه داد: این مسابقات در میان فرزندان زیر ۱۴ سال دختر و پسر کارکنان شهرداری و شهروندان تبریزی همزمان با دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.

به گفته عبدی، ثبت‌نام در رشته‌های مختلف این مسابقات رایگان بوده و از فردا سه‌شنبه ۲۲ دی، ‌ در دبیرخانه جام پرچم واقع در میدان جهاد (نصف راه)، خیابان ورزش، معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز آغاز می‌شود.

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به رشته های این مسابقات، عنوان کرد: مسابقات بخش پسران در رشته های فوتسال، ورزش‌های رزمی تکواندو و کاراته، ورزش‌های بومی و محلی، دوومیدانی، دوچرخه‌سواری، آمادگی جسمانی، شنا، تنیس روی میز، والیبال و همایش کوه‌پیمایی و مسابقات بخش دختران در رشته های ورزش‌های رزمی تکواندو و کاراته، ورزش‌های بومی و محلی، آمادگی جسمانی، شنا، تنیس روی میز و همایش کوه‌پیمایی برگزار می شود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: