به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، آیدین رحمانی رضاییه در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی اسلحه فلوره که در ارومیه برگزار می‌شود گفت: با توجه به اینکه استان آذربایجان‌غربی یکی از قطب‌های رشته شمشیربازی کشور است و چندین ملی‌پوش نیز از این استان در اردوهای تیم ملی حضور دارند، میزبانی اردوی تیم ملی اسلحه فلوره به این استان و شهر ارومیه واگذار شده است.

وی افزود: در سال منتهی به المپیک و مسابقات انتخابی آن، امیدواریم شمشیربازان استان و کشورمان بتوانند با تمام قوا به مصاف حریفان رفته و سهمیه این مسابقات را کسب کنند.

رییس هیات شمشیربازی آذربایجان‌غربی ادامه داد: توجه ویژه به هر سه اسلحه شمشیربازی جزو برنامه‌های ماست و در این خصوص نگاه ویژه‌ای به شناسایی و پرورش استعدادهای نسل نوجوانان و جوانان داریم ضمن اینکه برای ارتقای اسلحه سابر استان نیز تلاش بیشتری خواهیم کرد.

رحمانی رضاییه افزود: یکی از برنامه‌های ما بعد از پایان کرونا و محدودیت‌های آن برگزاری اردوهای مشترک با کشورهای همسایه و صاحب نام شمشیربازی است.

وی در مورد برنامه‌های دیگر برای حمایت از ورزشکاران رشته شمشیربازی گفت: سعی می کنیم علی رغم محدودیت مالی با توان بیشتر از آنها حمایت کنیم و دغدغه های آنها را برطرف سازیم، همچنین تامین سخت افزار و تجهیزات این رشته را نیز در اولویت داریم.

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: