به گزارش برنا آذربایجان غربی، یداله سلطانی گفت : اکیپ شناسایی انشعابات غیر مجاز شرکت جهت پیمایش در روستاهای شهرستان ، با اخذ دستور قضایی و با همراهی نیروی انتظامی، شناسایی انشعابات غیر مجاز را آغاز کرده است.

وی افزود : در این پیمایش خانه به خانه، مأموران شناسایی انشعابات غیر مجاز شرکت  توانستند 9 فقره انشعاب آب غیر مجاز را  از اول تیرماه در روستاهای شهرستان شناسایی نمایند.

سلطانی با بیان اینکه انشعاب غیرمجاز و اسراف آب شرب در روستاها موجب افت فشار و قطعی‌های مکرر در این مناطق می‌شود افزود: متأسفانه در یکی مناطق روستای عسگرآباد که منتهی به باغ شخصی میشد یک فقره انشعاب غیر مجاز که در مسیر این لوله، منازل و باغ  (بصورت شبانه روزی اقدام به آبیاری باغ ها نموده) انشعابات آب بصورت غیر مجاز از این لوله کشیده بودند، این امر باعث افت شدید آب مناطق پایین دست و ایجاد مشکل اصلی بی آبی در این روستا شده بود.

مدیرعامل شرکت بیان نمود: با شناسایی و قطع انشعابات غیرمجاز در کمترین زمان ممکن، آب به پایین دست روستاها رسید و این امر رضایت روستاییان عزیز را در پی داشت.

وی گفت: شرکت آب و فاضلاب خوی پایش خانه به خانه را در مناطق ادامه خواهد داد و متخلفین توسط نماینده حقوقی شرکت، جهت برخورد قضایی به مراجع قضائی معرفی خواهند شد.

سلطانی خاطر نشان کردد: انشعابات غیرمجاز تأثیر مستقیم در افت فشار و کاهش کیفی آب شرب ساکنان روستایی دارد و در این زمینه در تلاش هستیم تا همه انشعابات غیرمجاز را در سطح روستاهای شهرستان جمع‌آوری کنیم.

مدیرعامل شرکت در پایان از مردم شریف خواست هر گونه تخلف در مصرف آب و انشعاب غیرمجاز، با شماره تماس ۱۲۲ را به اطلاع این شرکت برسانند تا مأموران مربوطه در کوتاهترین زمان ممکن به آن رسیدگی کنند.

خبرنگار: علی غیور

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: