به گزارش برنا آذربایجان غربی ، محمود صفری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی آذربایجان غربی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد، افزود: در طول سال جاری ۱۱۰ اردوی جهادی شامل پروژه های عمرانی و بهداشتی باحضور ۲۰۰۰ دانشجوی بسیجی استان برگزار شد.

وی تصریح کرد: بیش از ۵۰۰ دانشجوی بسیجی در بحث واکسیناسیون در سطح استان فعالیت دارند.

صفری یادآور شد: از زمان صدور فرمان جهاد تبیینی توسط رهبر انقلاب تاکنون در ۱۶شهرستان استان همایش جهاد تبیینی با موضوعات اولویت دار جامعه و ۳۶ نشست تخصصی علمی و ۲۵ رویداد راهیان پیشرفت در استان برگزار شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی آذربایجان غربی با تاکید به اینکه یکی از رسالت های بسیج دانشجویی مرز بندی جدی اسلام ناب با اسلام آمریکایی و متحجر است، یاد آور شد: هدف و عایت بسیج دانشجویی اسن است که نیروهای بومی متعهد و متخصص در انتصابات قرار گیرند و این انتصابات منجر به افزایش شکاف قومیتی در استان نشود.

وی اظهار کرد: نهضت مسئله محوری در بسیج دانشجویی شروع شده و هر بسیجی براین اساس احساس تکلیف می کند که گره ی از مشکلات مردم باز کند.

صفری افزود: رسالت اصلی مجموعه بسیج دانشجویی تربیت نیروی در تراز انقلاب اسلامی است.
وی خاطر نشان کرد: مهمترین آفتی که مجموعه جوانان و کارهای تشکیلاتی و دانشگاهی را تهدید می کند رویکرد محافظه کاری است که نباید سمت محافظه کاری حرکت کرد.

خبرنگار: علی غیور

عکاس: علی غیور

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: