به گزارش برنا آذربایجان غربی ، ابراهیم شاد قوشچی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: در سالجاری ۱۷۶۲ مورد حادثه در شهرستان ارومیه اتفاق افتاده است، از این تعداد ۱۳۱۱ مورد در داخل شهر، ۲۷۲ مورد خارج از شهر و ۱۷۸ مورد روستایی بوده است. 
وی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی ارومیه دارای ۱۰ ایستگاه و ۲۵۰ نیرو فعال است، افزود: عمده ترین علت حوادث گزارشی در شهر در سال ۹۸، آسانسورها و تصادفات جاده‌ای بوده است.

شادقوشچی در خصوص اقدامات صورت گرفته توسط این مجموعه در بازندگی‌های اخیر گفت: تمامی قندیل‌های خطرآفرین در زیرگذرها و ساختمان‌های سقف شیروانی و پله های پل عابر جمع آوری شدند و هیچ حادثه ای ایجاد نشده است.

همچنین امیر سحابی معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه نیز در این نشست درخصوص اقدامات صورت گرفته توسط این مجموعه در بارندگی‌های اخیر اظهار کرد: خوشبختانه در بارش‌های اخیر با فعالیت مستمر و شبانه‌روزی پرسنل خدمات شهری هیچ‌گونه راه‌بند مشهودی در شهر مشاهده نشد.
وی گفت: در بارندگی روزهای اخیر پرسنل مجموعه ۴۸ ساعت کاری در وضعیت قرمز قرار داشتند و تلاش شد تا با تمام امکانات جهت خدمات رسانی به شهروندان اقدام شود.
معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه  گفت: شهروندان می‌توانند مشکلات خود را به سامانه ۱۳۷ اطلاع رسانی کنند تا همکاران ما در اسرع وقت جهت خدمت‌رسانی اقدام کنند.

خبرنگار: علی غیور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: