به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکامی جداگانه، دکتر عبدالرسول مستاجران گورتانی را به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر» و دکتر عباسعلی اکبرزاده مرشدی را به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود» منصوب کرد.

در متن احکام دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر عبدالرسول مستاجران گورتانی

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

محمدمهدی طهرانچی

دکتر مستاجران گورتانی با دارا بودن مدرک تحصیلی دکتری تخصصی آمار، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر است که سابقه معاونت فرهنگی و دانشجویی، مسئولیت در حوزه پژوهش و فناوری، مسئول کارگزینی هیأت علمی، مدیر گروه رشته‌های کامپیوتر و گرافیک و... در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر را داراست.

همچنین دکتر طهرانچی در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر مسعود نصری رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر قدردانی و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود

برادر گرامی جناب آقای دکتر عباسعلی اکبرزاده مرشدی

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

محمدمهدی طهرانچی

دکتر اکبرزاده مرشدی با دارا بودن دکتری تخصصی مهندسی عمران، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان است و سوابق اجرایی متعددی ازجمله ریاست دانشکده فنی و مهندسی، معاونت فرهنگی و دانشجویی و همچنین سرپرستی معاونت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، رئیس هیأت امنا مسجد امام خمینی و... را در کارنامه دارد.

همچنین دکتر طهرانچی در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر مهدی مقری بیدگلی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود قدردانی کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: