به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری برنا؛ محمود حسنی توابع روز سه‌شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: براین اساس مطابق بخشنامه ابلاغ شده توسط اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، مدرسه‌های سراسر این استان در همه دوره‌های تحصیلی حق تغییر لباس فرم دانش‌آموزان را ندارند و دانش‌آموزان میان پایه‌ها می‌توانند از لباس سال گذشته خود استفاده کنند.

او بیان کرد: اما دانش‌آموزان پایه‌های اول، هفتم و دهم و دانش‌آموزانی که در مدرسه جدید ثبت نام کرده‌اند، باید لباس فرم مدارس را تهیه کنند.

حسنی توابع در باره نحوه تهیه لباس فرم گفت: برای تهیه لباس فرم الزامی به خرید از یک فروشگاه یا تولیدی خاص نیست و خانواده‌ها می‌توانتد به هر شیوه‌ای که تمایل دارند، لباس فرم را خریداری کنند.

او با اشاره به شرایط کرونایی جامعه و طراحی سه سناریو برای بازگشایی مدارس اظهار داشت: در شرایط سفید، زرد و قرمز مدرسه‌ها به ترتیب به شیوه‌های حضوری، نیمه حضوری، تلفیقی و غیرحضوری از ۱۵ شهریور فعالیت خود را شروع می‌کنند.

حسنی توابع اضافه کرد: خانواده‌ها می‌توانند تخلف احتمالی مدرسه‌ها را به قسمت "رسیدگی به شکایات"  آموزش و پرورش شهرستان‌ها، مناطق و اداره کل گزارش دهند تا در کوتاه ترین زمان به شکایت آنها رسیدگی شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: