به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، این دوره از مسابقات با حضور ۴۷۸ تیم از ۱۲ کشور در ۳ بخش دانشجویی، دانش‌آموزی و کاربردی برگزار شد که در بخش دانشجویی ۱۳۲ تیم در ۱۰ لیگ به رقابت پرداختند و در نهایت تیم (Aura) از دانشگاه تبریز در لیگ« شبیه‌ساز عامل امداد و نجات»، موفق به کسب مقام نخست شد.

تیم های mrl از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و Apollo-Rescue از کشور چین نیز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم این لیگ را کسب کردند.

همچنین در لیگ ربات امدادگر مجازی تیم (Aura-VR) دانشگاه تبریز در اولین حضور خود موفق به کسب مقام سوم شد. در این لیگ همچنین تیم «SOS VR »از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و تیم Echoic از مدرسه سلام رسالت به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند.

در سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران همچنین علی‌رضا کنده و آرمان آبسالان به عنوان عضو کمیته فنی در لیگ شبیه‌ساز عامل امداد و نجات فعالیت داشتند.

سیزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران با حضور شرکت‌کنندگانی از کشورهای ایران، ترکیه، آلمان، چین، هلند، آمریکا، فرانسه، انگلیس، ایران، پرو، هند، سنگاپور و کره جنوبی در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: