به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ مختار جلالی جواران، معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی، درباره کم و کیف برگزاری آزمون‌های این دانشگاه گفت:  تمامی آزمون‌ها با هماهنگی ستاد کرونا به شکل حضوری برگزار می‌شود. در این اقدام استان‌هایی که در وضعیت سفید قرار دارند به شکل حضوری به برگزاری آزمون می‌پردازند.

او افزود: در دانشگاه علمی کاربردی بسیاری از آزمون‌ها به شکل حضوری برگزار می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهارکرد: بخش‌نامه برگزاری آزمون‌ها به استان‌ها ارسال شده و در حال رایزنی هستیم.

جلالی جواران ادامه داد: تا سه هفته آینده کلاس‌های رفع اشکال در این دانشگاه برگزاری می‌شود و هنوز وقت برای تصمیم‌گیری نهایی برای برگزاری آزمون‌ها وجود دارد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی درباره کیفیت آموزش در دوره‌های آنلاین گفت: سلامت دانشجویان و کادر دانشگاه بر کیفیت آموزش ارجحیت دارد، طبیعتا کیفیت آموزش در ترم جاری به‌دلیل شیوع کرونا تحت تاثیر قرار گرفته است.

او اظهار کرد: در ترم‌های گذشته به‌دلیل برقراری کلاس‌های حضوری فقط از ظرفیت مدرسان در کلاس‌ها استفاده می‌شد اما هم‌اکنون از ظرفیت فضای مجازی نیز استفاده می‌شود.

جلالی جواران  در پایان افزود:  هم‌اکنون تلاش شده تا جلسات آزمون به شکل حضوری برگزار شود. در آینده می‌توان از ظرفیت کلاس‌ها به شکل حضوری و آنلاین برای ارتقای کیفیت آموزش استفاده شود.

خبرنگار: زهرا سلیمانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: