به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ اسفندماه بود که گزارشی مبنی بر ربایش یک کودک دو ساله به یکی از کلانتری های جنوب شهر تهران اعلام شد و سپس پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت. در گام نخست تحقیقات از مادر کودک ربوده شده به عنوان تنها شاهد ماجرا بازجویی بعمل آمد و وی توضیح داد که دو زن و یک مرد به بهانه نظافت فرزندشان و استفاده از سرویس بهداشتی وارد منزل شده و با تهدید سلاح سرد پس از سرقت النگوهای وی کودک دو ساله اش را نیز با خود برده اند .

افسر پرونده با توجه تجربه کاری خود متوجه تناقضات متعدد در اظهارات مادر شد و در نهایت با پیگیری های افسر پرونده و استفاده از شگردهای پلیسی مادر لب به اعتراف گشود و از راز شومی که سال ها از همسرش پنهان کرده بود پرده برداشت .

مهین وقتی متوجه شد افسر پرونده دریافته داستان او در مورد ربایش کودک همه حقیقت ماجرا نیست سرش را بزیر انداخت و در نهایت شرمندگی در حالیکه اشک می ریخت گفت :

مجرد بودم که با مردی به نام حامد که فردی خلافکار و از اراذل و اوباش بنام محله مان بود آشنا شدم و از آنجایی که حامد متاهل بود نتوانستم با او ازدواج کنم و به خاطر علاقه و همچنین ترس از حامد سال ها به رابطه پنهانی با او ادامه دادم و حتی وقتی شوهرم به خواستگاری ام آمد و ازدواج کردم از ترس انتقام حامد رابطه ام را ادامه دادم . خیلی دلم می خواست ارتباطم را قطع کنم و به این زندگی پر از دروغ و خیانت پایان دهم اما حامد تهدید می کرد که اگر ارتباطم را قطع کنم تلافی می کند .

از همسرم دو فرزند دارم و می خواستم به خاطر دو فرزندم دست از این رابطه شیطانی بردارم اما نشد و بالاخره اتفاقی که نباید می افتاد، افتاد و آنهم باردار شدن من از حامد بود. پدر فرزند سومم حامد است و وقتی یک ماه پیش به او گفتم که دیگر نمی توانم به این رابطه ادامه دهم تهدید کرد فرزندش را می رباید و با خود می برد. من توجهی به حرفهایش نکردم و رابطه ام را قطع کردم و حامد هم با دوستانش نقشه کشیدند و همانطور که توضیح دادم اقدام به ربایش فرزندم کردند .

پس از اعتراف مهین کارآگاهان اداره یازدهم مخفیگاه ربایندگان را شناسایی و با همکاری سایر متهمان حامد نیز در مخفیگاهش دستگیر شد .

حامد پس از دستگیری به ارتباط پنهانی با مهین اعتراف کرد و گفت: از سال ها پیش با او رابطه داشتم و حتی وقتی ازدواج کرد نیز دست از سرش برنداشتم و وقتی دیدم برای قطع رابطه مصر است تهدید کردم فرزندم را از او جدا می کنم .

ربایش کودک دو ساله، همسر مهین را با حقایق تلخی روبرو کرد و پس از تحویل طفل به مادرش مهین با اقدام همسرش برای طلاق روبرو شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: