به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ عباس جهانگیرزاده، نماینده پارس آباد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اهمیت مشارکت سمن‌های جوان در مواقع بحرانی گفت: کوچک‌ترین شکاف میان مردم و مسئولین می‌تواند تبعات ناخوشایندی داشته باشد. بنابراین تمامی اقشار جامعه باید دست به دست یکدیگر دهند تا کشور از بحران‌ها خارج شود.

او افزود: تصمیم گرفته‌ایم جلسات مفصلی در خصوص جوانان داشته باشیم و صحبت‌های مفیدی با وزیر در این رابطه انجام شد و بنا شد جلساتی تشکیل دهیم که در کنار مردم و همگام با آن‌ها باشیم.  مردم و مسئولین هرکدام به اندازه خود در این کشور مسئولیت دارند. نمایندگان مجلس نیز بخشی از این جامعه هستند و در مدیریت آن سهیم هستیم. نمی‌توان مسئولیت همه امور و بحران‌ها را بر گردن دولت انداخت. همه محترم هستند و همه مسئولیت دارند.

جهانگیرزاده گفت: نباید تقصیرها را به گردن دولت و یا یک نهاد دیگر انداخت. من معتقد هستم همه باید در راستای حل مشکلات مردم گام بردارند.

نماینده مجلس شورای اسلامی در رابطه با لزوم حمایت از سمن‌های جوان تصریح کرد: قشر جوان توقعی ندارند و صرفا حمایت می خواهند و به حداقل ها نیز رضایت دارند. باید حقوق جوانان را به آن ها برگردانیم.

جهانگیرزاده گفت: به هر تشکیلاتی که قانونی باشد همه جوره کمک می کنیم. جوانان برای خود ایده دارند و اعتقاد داریم که باید به آن ها کمک کنیم. تلاش می کنیم که اعتبارات این بخش را افزایش بدهیم تا جوانان بتوانند فعالیت‌های خود را توسعه بدهند.

او با تاکید بر اینکه فعالیت‌ها باید در چارچوب مقررات نظام باشد، تصریح کرد: اعتقاد داریم باید به وزارت ورزش و جوانان کمک کنیم و کنار آن‌ها خواهیم بود.

نماینده پارس‌آباد در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: وزارت ورزش و جوانان هر کمکی از مجلس بخواهد وظیفه ما این است که آن را انجام دهیم. نباید در این عرصه به دنبال مقصر بگردیم. بها دادن به جوانان وظیفه ما است و ما در این عرصه همکاری خواهیم کرد.

انتهای پیام: 3

خبرنگار: رضا پورحسین

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: