به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛  عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور و نایب رئیس شورای عالی مدیریت بحران کشور در حکمی پیروز حناچی، شهردار تهران را به عنوان فرمانده میدان حادثه در سطح محلی منصوب کرد. متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر پیروز حناچی

شهردار محترم تهران

سلام علیکم

باستناد تبصره (۱) ماده (۱۰) قانون مدیریت بحران کشور و بنده ۳ مصوبه جلسه مورخ ۰۱/۰۴/ ۱۳۹۹ ستاد ملی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران، نظر به شرایط ویژه و اهمیت کلانشهر تهران به عنوان پایتخت جمهوری اسلامی ایران، با توجه به ظرفیت ها و قابلیت های شهرداری تهران و نیز شایستگی، تجارب ارزنده و سوابق موثر شما در این زمینه، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان فرمانده میدان حادثه در سطح محلی (موضوع بند الف ماده (۱۱) قانون مذکور) در کلانشهر تهران منصوب می نمایم.

شایسته است با هماهنگی سازمان مدیریت بحران کشور و همکاری استاندار محترم تهران و مشارکت موثر و هدفمند عمومی و تعامل جامعه، بسیج توانمندی های موجود امکانات و منابع بالقوه و تسریع در تصمیم گیری های بموقع و کارشناسی شده و با استفاده از توان نیروهای مجرب و کارآمد و بهره گیری از همه ظرفیت ها نسبت به برنامه ریزی، سازماندهی و ارتقاء آمادگی، فرماندهی میدانی عملیات پاسخ به بحران در صحنه یا منطقه وقوع حادثه را در شرایط اضطرار با تدابیر و اهتمام لازم اعمال نموده و به اینجانب گزارش نمایید.

ضمنا در نیل به اهداف کاهش خطرپذیری، پیشگیری از ریسک های جدید و کاهش ریسک های موجود در سطح شهر تهران از طریق  اجرای تدابیر فراگیر و یکپارچه نسبت به تقویت تاب آوری و برگشت پذیری شهر در برابر حوادث و سوانح اهتمام ویژه معمول دارید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات و مطالبات مقام معظم رهبری "مد ظله العالی" و سیاست های دولت تدبیر و امید را از خداوند متعال مسألت دارم.

عبدالرضا رحمانی فضلی

نایب رئیس شورای عالی مدیریت بحران کشور

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: