به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار محمد قنبری گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط یک باند حرفه ای به حوزه شهرستان "ایرانشهر" دست یافتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری تیم هایی از ماموران انتظامی "ایرانشهر" پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی حوالی شب گذشته اعضای این باند مسلحانه را که با یک دستگاه تویوتا در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در یکی از محورهای فرعی این شهرستان بودند، شناسایی  و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

او تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر که پس از ساعتی درگیری با توجه به آتش پر حجم تکاوران پلیس با رها کردن خودرو حامل مواد مخدر با استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری بیان داشت: در ادامه این عملیات مقتدرانه با پاک سازی منطقه درگیری و بازرسی خودرو تویوتا یک تن و 76 کیلو و 200 گرم مواد مخدر از نوع تریاک به همراه مقادیری سلاح و مهمات کشف شد.

او با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می کند و این حضور ایثارگرانه و هوشیارانه عرصه را برای سوداگران مرگ تنگ کرده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: