به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار حیدر عباس زاده با اعلام این خبر، اظهارداشت: چهارشنبه شب هفته گذشته این تیم سه نفره در شهرک شهید مدنی ماهشهر، همزمان به سمت منازل مسکونی فرمانده  پایگاه بسیج این شهرک و همچنین یکی دیگر از اعضای موثر پایگاه بسیج تیر اندازی کردند.

او افزود: در جریان این تیراندازی، متاسفانه مادر یکی از عوامل بسیج شهرک شهید مدنی پس از اصابت گلوله این افراد به شهادت رسید.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: بعد از این حمله تروریستی، موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات، امنیت و آگاهی شهرستان ماهشهر قرار گرفت که با لطف خدا و هدایت عملیاتی مستمر ،کمتر از ۴۸ ساعت، سه نفر از عاملان اصلی این حادثه تروریستی شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: از این افراد، ۲ قبضه سلاح جنگی کلاشینکف و پنج تیر شورشی همراه با ۵۶ عدد فشنگ جنگی و شورشی و نیز یک دستگاه موتور سیکلت کشف و ضبط شد.

سردار عباس زاده با بیان اینکه در تحقیقات اولیه، سه فرد تروریست و تجزیه طلب به جرم  ارتکابی اعتراف کردند، گفت: این افراد سه سال پیش تغییر مذهب داده و  گرایش های تجزیه طلبانه پیدا کردند.

او افزود: این سه نفر دارای سوابقی چون تیراندازی به پایگاه‌های بسیج و انتظامی، قدرت نمایی با سلاح در مراسم اعیاد مذهبی با انگیزه امنیتی هستند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان، انگیزه این افراد در تیر اندازی به عوامل بسیج شهرک شهید مدنی ماهشهر را تروریستی عنوان کرد و افزود: پلیس استان خوزستان با حمایت دستگاه های امنیتی و قضائی استان با اقتدار خواب را از چشمان این افراد خواهد ربود.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه با اعلام اینکه تحقیقات از این تیم تروریستی تجزیه طلب ادامه دارد، گفت: فرزندان ملت در پلیس خوزستان برای برقراری نظم و امنیت شهروندان از جانشان مایه گذاشته و اجازه نخواهند داد تا معاندان نظام آرامش مردم را بر هم زنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: