به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار محمد قنبری گفت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط اعضای یک باند حرفه ای دست یافتند.

وی افزود: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس با کنترل تحرکات اعضای این باند سرانجام روز گذشته اعضای این باند مسلح را که با 2 دستگاه زانتیا و یک دستگاه وانت تویوتا در حال جابه جایی محموله سنگین موادمخدر در منطقه"جون آباد"بودند، شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از طی مسافتی به راننده خودروها دستور ایست دادند که سرنشینان آنها به سمت ماموران انتظامی تیراندازی کردند که با آتش پرحجم پلیس مواجه شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این عملیات مقتدرانه که تیم هایی از ماموران انتظامی شهرستان خاش و زاهدان و یگان تکاوری تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان را پشتیبانی می کردند ضمن هلاکت 2 سوداگر مرگ، 2 تن از اعضای این باند حرفه ای قاچاق دستگیر  شدند.

سردار قنبری خاطر نشان کرد: در بازرسی از 3 دستگاه خودرو توقیف شده از قاچاقچیان  یک تن و 651 کیلو و 70 گرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و 515 کیلو و 770 گرم تریاک، 93 کیلوگرم شیشه ،42 کیلو و 300 گرم هروئین، یک قبضه اسلحه کلاش و5 تیغه خشاب  کلاش حاوی 58 فشنگ جنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: