به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ جرائم جنایی یکی از آن دسته حوادثی است که به صورت تخصصی و در معاونت مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی مورد بررسی قرار می گیرد و طبق آمار اعلام شده همواره بالغ بر 95 درصد این جرائم کشف و مجرمین این حوزه دستگیر می شوند. جرمی که علاوه بر تمامی تبعاتی که دارد، امنیت روانی جامعه را نیز مختل می کند.

سرهنگ علی گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در این خصوص گفت: 4 نفر از اتباع کشور پاکستان به قصد معامله موادمخدر با یکی از شهروندان ایرانی راهی ایران می شوند و در جنوب شهرتهران ملاقاتی را تدارک می بینند.

او در خصوص علت مراجعت این اتباع خارجی به تهران اذعان کرد: در این حین بین این افراد در مورد 3 کیلوگرم اختلاف ایجاد می شود و این اتباع پاکستانی از مرزهای جنوب شرقی کشور به پایتخت آمده و در منطقه باقرشهر حاضر و در این منطقه مرتکب جرائمی می شوند.

این مقام انتظامی پایتخت در خصوص قتل در منطقه باقرشهر تهران افزود: این اتباع پاکستانی در زمان حضور در تهران با 15 ضربه چاقو یک مرد 61 ساله را به قتل می رسانند و به قصد خروج از کشور راهی زابل می شوند و در آن منطقه با یک عملیات پلیسی ویژه و با تحقیقات و جمع آوری گسترده اطلاعات دستگیر می شوند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران در خصوص اموال کشف شده از این افراد و سایر جرایم آن ها اظهار کرد: پس از دستگیری، این افراد به یک فقره قتل دیگر در تاریخ 4 مردادماه اعتراف کردند که در شهرری به وقوع پیوسته است. از این افراد یک خودروی اسپورتیج و یک خودروی مزدا کشف شد. این افراد در کمتر از 24 ساعت از آخرین قتل دستگیر شدند.

//انتهای پیام: 2.5

خبرنگار: رضا پورحسین

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: