به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، سواحل دریای خزر و خراسان شمالی رگبارباران، وزش باد و رعدوبرق خواهند داشت.

او افزود: امروز بارش‌ها در استان‌های ایلام، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی شدت دارد.

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش‌ها در استان‌های شمالی اظهار کرد: فردا بارش‌ها در استان‌های مازندران، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، آذربابیجان شرقی و آذربابیجان غربی شدت می‌گیرد.

گودرزی ادامه داد: در استان‌های مازندارن و گلستان احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها، آبگرفتگی در معابر و ایجاد خسارت به شالیزار‌ها وجود دارد.

او درباره وضعیت جوی جنوب کشور گفت: طی روز‌های امروز و فردا، در بخش‌هایی از استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و فارس رعدوبرق، وزش باد و رگبار باران پیش بینی می‌شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی کشور ادامه داد: از امشب تا چند روز آینده هوای کشور خنک می‌شود. این تغییرات دمایی در استان‌های شمالی، محسوس‌تر است.

گودرزی با اشاره به وضعیت جوی پایتخت بیان کرد: در بخش‌هایی از جنوب و غرب تهران در ساعات بعدازظهر وزش باد گزارش شده است. همچنین این هفته هوای تهران خنک می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: