به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران در پانزدهمین سفر خود به شهرستانهای استان تهران، که با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری به صورت چهره به چهره در جهت اجرای طرح تکریم ارباب رجوع انجام می شود به همراه رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی این نهاد پیش از ظهر امروز هشتم مهرماه با متقاضیان در کمیته امدادرودبارقصران و لواسانات دیدار و گفت و گو کرد.

بنابراین گزارش مراجعه کنندگان درخواست خود را به صورت حضوری ارائه و مدیرکل کمیته امداد استان تهران پس از شنیدن مسائل و مشکلات آنها دستورات لازم را صادر کرد.

پرپنچی در ادامه سفر خود به لواسانات با حجت الاسلام لواسانی ،امام جمعه و حمید دانش آموز ،بخشدار لواسانات به صورت جداگانه دیدار و گفت و گو کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران در این دیدارها با اشاره به اینکه رویکرد کمیته امداد، ظرفیت شناسی و توانمدسازی مددجویان تحت حمایت ،گفت: کمیته امداد به جای رفع مقطعی نیازهای مددجویان به ظرفیت‌شناسی و توانمندسازی آنها بر اساس استعدادهایشان پرداخته که این امر در دراز مدت باعث خودکفایی جامعه هدف تحت حمایت خواهد شد.

وی بر استفاده از ظرفیت های شهر لواسانات تأکید کرد و افزود: چنین جلساتی با هدف به خدمت رسانی بهتر برای خودکفایی و خوداتکایی خانوارهای تحت حمایت برگزار می شود و امیدوارم از ظرفیت های این شهر برای گره گشایی از مشکلات و توانمندسازی خانواده های تحت حمایت این نهاد،استفاده کنیم.

پرپنچی در ادامه به سبد کالا و بسته های تحصیلی توزیع شده میان خانواده های تحت حمایت این نهاد و سایر اقشار نیازمند شناسایی شده توسط مراکز نیکوکاری تابعه این نهاد، اشاره و بیان کرد: تاکنون بیش از ۱۴۵ هزار سبد کالا در قالب طرح احسان حسینی و بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار پرس غذای گرم در قالب طرح اطعام حسینی با هزینه ای بالغ بر ۷۵ میلیارد تومان میان نیازمندان توزیع شده است.

پرپنچی ادامه داد: از ابتدای برگزاری شور عاطفه ها نیز بیش از هشت میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به دانش آموزان تحت حمایت و اقشار نیازمند کمک شده است.

ابراز امیدواری کرد: امیدوارم با تلاش های کمیته امداد و مشارکت مسئولان و خیران ارائه خدمات برای تعداد بیشتری از خانواده های تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند فراهم شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: