به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سجاد سالک، مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون ورزش سه گانه گفت: در تمام سال‌های گذشته بین حوزه جوانان و ورزش فرصت‌های بالقوه وجود داشته است اما متاسفانه بالفعل نشده و ما نتوانستیم از توانمندی هر دو استفاده کنیم.

او افزود: جهت بهره برداری از ظرفیت سمن‌ها در راستای فعالیت فدراسیون سه گانه، کتابچه‌ای از اسامی سازمان‌های مردم نهادی که مجوز فعالیت ورزشی دارند آماده کردیم و در اختیار کلیه استانداری‌ها و فدراسیون‌ها قرار دادیم تا مجموعه فدراسیون‌هایی که علاقه مند به استفاده از ظرفیت سمن‌ها هستند به آنها دسترسی داشته باشند.

سالک تصریح کرد: حدود 300 سازمان مردم نهاد در حوزه ورزش فعال هستند که انشاالله با امضای این تفاهم نامه با فدراسیون سه گانه همکاری کرده و به فرهنگسازی و ترویج ورزش در جامعه بپردازند.

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی در ادامه گفت: رویکرد دولت و توسعه کشور  مبنی بر استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد است و هرجایی به سازمان های غیردولتی اعتماد شده؛ نتیجه آن هم دیده شده است.

سالک عنوان کرد: انشاالله پس از امضای این تفاهم نامه به سرعت وارد فاز عملیاتی می‌شویم و اینگونه نخواهد بود که صرفا روی کاغذ امضایی شده باشد و به خاطره‌ها بپوندد.

او گفت: به زودی پس از امضای این تفاهم نامه، برای اولین بار در آذربایجان شرقی اولین برنامه مشترک برگزار می‌شود.

خبرنگار: الهام مرادی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: