به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ در همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر گفت: پلیس طلایه دار اجرای امر به معروف است و در مقابل دشمنان که امروز نمی خواهند امر به معروف انجام شود ایستاده است. به همان سختی که با مجرمین و قاچاقچیان و مفسیدن اقتصادی برخورد می کنیم، در کنار این موارد با افرادی که به دنبال حیازدایی و ترویج بی بند و باری هستند مقابله خوایم کرد.

او افزود: در این راستا اسیر جوسازی ها نخواهیم شد. امروز دستگاه قضایی حامی نیروی انتظامی است و رئیس قوه قضائیه نیز دستور داده است که قوه قضائیه باید حامی نیروی انتظامی باشد. ما از مبارزه با هیچ ناامنی کوتاه نمی آییم. همانگونه که با بی بند و باری مقابله می کنیم با سارقین و مفسدین اقتصادی نیز برخورد می کنیم.

سردار رحیمی اظهار کرد: تمام کارهایی که پلیس انجام می دهد امر به معروف و نهی از منکر است. چه کسی گفته که ما یک بعدی هستیم و تک بعدی به مسئله امنیت نگاه می کنیم. همین دادگاه‌هایی که می بینید از این جمله است به عنوان مثال همین آخرین پرونده ای که متهمش در خارج از کشور دستگیر و به داخل کشور منتقل شد که از مفسدین بزرگ اقتصادی است با تلاش های نیروی انتظامی صورت گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در بخش امنیت اخلاقی ما اقداماتمان را با قدرت پیگیری می کنیم. در یک سال اخیر ما در سه بخش امنیت اخلاقی آشکار، لایه های فساد پنهان و امنیت اخلاقی در فضای مجازی اقدامات خود را انجام دادیم که با کار عملی و برنامه ریزی انجام شده است.

رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: اجازه نمی دهیم که خون شهید قاسم سلیمانی با رشد و نمو چهار انگل در جامعه از بین برود. عزیزترین و بهترین جوانان ما در دفاع از  حرم و حریم و امنیت مردم جان خود را از دست دادند و ما حافظ خون آنان هستیم.

سردار رحیمی اذعان کرد: دشمنان به همان میزان که برای مشکلات اقتصادی و ناامنی در کشور تلاش می کنند به همان میزان هم به دنبال ترویج فرهنگ بی بند و باری هستند اما ما هم از مسیرمان کوتاه نمی‌آییم.

رئیس پلیس تهران بزرگ در پایان گفت: در این راه فحش می خوریم، کتک می خوریم و تهمت ها را می‌پذیریم اما کوتاه نمی آییم، همان گونه که امام حسین (ع) در این راه با خانواده اش به میدان رفت و تمام سختی ها را پذیرفت. ما ملت شهادتیم من می دانم که چه برخوردی با ماموران زن امنیت اخلاقی و همین طور همکاران آقا می شود و چه توهین های زیادی می شود حتی به آن کارمندی که در پشت درب ورودی نشسته است. ما کوتاه نمی آییم و در تمام ابعاد امنیت را تامین خواهیم کرد. حفظ ارزش‌های اسلامی امروز اولویت ما است.

//انتهای پیام: 5

خبرنگار: رضا پورحسین

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: