به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از دریافت گزارشی مبنی بر اینکه قاچاقچیان اسلحه با ورود اسلحه از مرزهای غربی قصد دارند با یک دستگاه خودروی آن را به "کرمانشاه" منتقل کنند، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او با بیان اینکه اعضای این باند اقدامات مجرمانه خود را در فضای مجازی نیز نشر می دادند، ادامه داد: پلیس امنیت عمومی استان با شناسایی مسیر حرکتی خودروی پژو 405 متعلق به حمل کنندگان سلاح، نسبت به برپایی ایستگاه بازرسی موقت اقدام و ماموران نیز در محل های مناسب مستقر شدند.

سردار جاویدان افزود: راننده خودروی حامل اسلحه های قاچاق به محض مشاهده ایستگاه بازرسی و پس از صدور فرمان ایست پلیس، مسیر خود را تغییر داد اما پس از مدتی تعقیب و گریز و واژگونی خودرویش در ابتدای شهر "کرمانشاه" مجبور به توقف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه و با اشاره به دستگیری 2 نفر از اعضای باند قاچاق اسلحه گفت: در بازرسی های انجام شده 50 قبضه سلاح شکاری کشف شد.

او با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده در بازجویی ها عنوان کردند فرد دیگری نیز جزو اعضای باند آنهاست، از شناسایی این فرد و تلاش برای دستگیری وی خبر داد.

سردار جاویدان در پایان از اهتمام پلیس برای برخورد با هرگونه ناامنی خبر داد و گفت: افرادی که با وارد کردن سلاح و دیگر محموله های غیرمجاز قصد ایجاد ناامنی در جامعه را دارند با برخورد قاطعانه پلیس روبه رو و مجازات سختی در انتظارشان خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: