به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج کنکور کاردانی علمی کاربردی خبر داد و گفت: اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی کد رشته ‌محل‌های دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی مهر ۹۹ هم اکنون بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

او افزود: براساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی دوره‌های مذکور از بین متقاضیانی که حدنصاب لازم را احراز کرده‌اند، براساس اولویت کدرشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان در هر کدرشته محل استخراج شده است.

زرین آمیزی ادامه داد: پذیرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت‌نام و انتخاب واحد از روز یکشنبه، ۱۱ آبان به سایت دانشگاه علمی کاربردی مراجعه  کنند.  

او بیان کرد: داوطلبان برای مشاهده نتایج خود می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه و روی لینک اعلام نتیجه دوره کاردانی حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنند و به دو روش وارد کردن اطلاعات شماره شناسنامه و شماره پرونده و روش دوم وارد کردن نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد نتایج آزمون خود را مشاهده کنند.

مدارک لازم برای ثبت‌نام

۱- شش قطعه عکس (همانند عکس پرسنلی) پشت سفید تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.

۲- تصویر تمامی صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

۳- تصویر پشت و روی کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

۴- اصل گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

۵- اصل کاربرگ ۱۰۲ (فرم تایید معدل) جهت دانش‌آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

۶- اصل کاربرگ ۱۰۱ (گواهی اشتغال به کار) با امضا و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار و برای شاغلین نیرو‌های مسلح ارائه حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار از یگان مربوط برای پذیرفته‌شدگان متقاضی استفاده از سهمیه شاغل.

۷- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را با توجه به بند ۲-۳ مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه‌های ۴ و ۵ دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذکور مشخص کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: