به گزارش برنا؛ سردار احمد طاهری در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: ساعت 22:00 نوزدهم آبان ماه سال جاری، یک فقره آدم ربایی در یکی از روستاهای شهرستان "راسک" به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش و بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

او افزود: در بررسی های به عمل آمده از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد 3 سرنشین یک دستگاه پژو 405 مردی 40 ساله را که به صورت پیاده در مسیر حرکت به منزل در تردد بوده به زور سوار خودرو کرده و از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی راسک با بررسی سرنخ های موجود یکی از عوامل اصلی این گروگانگیری را شناسایی کردند.

سردار طاهری عنوان کرد: با تلاش کار آگاهان پلیس آگاهی شهرستان راسک در کمتر از 48ساعت مخفیگاه عامل اصلی گروگانگیری، در یکی از روستاهای این شهرستان شناسایی و متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر و فرد گروگان آزاد و صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: در بازجویی های اولیه از متهم دستگیر شده،مشخص شد که انگیزه او از این گروگانگیری اختلافات مالی بوده است.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری همدستان متهم، خاطرنشان کرد: پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند با قاطعیت برخورد و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: