به گزارش برنا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ساعت 12:30 روز بیستم آبان ماه سال جاری در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع قتل مسلحانه در میدان "جنت" شهر "خاش" بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

او افزود: با حضور مأموران در صحنه جسد مردی 40 ساله که از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود به همراه جسد پسر یک ساله اش که آثار گلوله بر سر و بدن او مشهود بود داخل یک دستگاه خودروی پژو 405 مشاهده شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با تحقیقات میدانی از حاضران در محل و شاهدان عینی ماجرا مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو 405 نقره ای و فاقد پلاک در تعقیب خودروی مقتولان بوده در حالی که یکی از سرنشینان خودروی پژو با سلاح کلاش به سمت خودروی آنها شلیک می کرده که با توقف کامل خودروی مقتولان فردی با لباس محلی از خودروی مذکور پیاده و چند تیر خلاص به سمت آنها شلیک و سریعا از محل متواری شده است.

سردار طاهری گفت: بلافاصله پس از وقوع این جنایت هولناک تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی و مأموران پلیس امنیت عمومی استان و شهرستان خاش مأمور شناسایی و دستگیری عاملان آن شدند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: تلاش شبانه روزی پلیس برای دستگیری عاملان این جنایت ادامه داشت تا اینکه مأموران پلیس امنیت عمومی استان موفق به رد زنی یکی از عاملان قتل در یکی از محلات شهر زاهدان شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در نهایت، روز گذشته در کمتر از 7 روز از وقوع این جنایت متهم داخل مخفیگاهش دستگیر شد.

 سردار طاهری بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه این متهم یک قبضه سلاح کلاش استفاده شده در صحنه قتل، یک نارنجک دستی، چند قطعه پلاک جعلی خودرو، تعدادی لباس مبدل به همراه یک کلاه گیس برای تغییر چهره و تعداد زیادی سیم کارت کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: متهم دستگیر شده علت و انگیزه خود در ارتکاب به این جنایت را وجود اختلافات عمیق با مقتول اعلام داشته است. تلاش پلیس برای دستگیری سایر همدستان متهم ادامه دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: