به گزارش برنا؛ سردار عبدالرضا ناظری گفت: ساعت 2 نیمه شب گذشته در پی وقوع سرقت مسلحانه یک دستگاه تاکسی پراید در یکی از معابر کرمان و اعلام آن به مرکز فوریت های پلیسی 110، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: در برررسی های اولیه مشخص شد سارق با دربست گرفتن تاکسی پراید از پایانه مسافربری کرمان و پس از طی مسافتی، در یکی از معابر با تهدید راننده با سلاح جنگی وی را از خودرو پیاده و اقدام به سرقت خودرو کرده است که بلافاصله ماموران کلانتری 13 کرمان ضمن انجام گشت زنی هدفمند و کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر کرمان، ساعاتی بعد خودرو سرقتی را مشاهده و دستور توقف آن را صادر کردند.

این مقام پلیس ادامه داد: سارق مسلح به محض مشاهده پلیس اقدام به فرار کرد اما پلیس با هوشیاری و استفاده از قانون بکارگیری سلاح با شلیک دقیق 4 گلوله به لاستیک خودرو، آن را متوقف و سارق مسلح را دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در بازرسی از سارق، 2 قبضه سلاح جنگی کلت، 33 عدد فشنگ جنگی، یک عدد شوکر برقی و 2 عدد افشانه فلفل کشف شد.

سردار ناظری در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضایی، از تلاش و زحمات ماموران عمل کننده در این ماموریت قدردانی و یادآور شد:  پلیس با هرگونه اقدام مجرمانه برابر قانون رفتار خواهد کرد و در این زمینه هیچ گونه اغماضی وجود نخوهد داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: